Naše výroba

Mezi naše nyní již tradiční a lety prověřené výrobky patří jigové hlavičky Agressor a Agressor MAX a k nim velikostně odpovídající ripery Mystic a Mystic MAX. Hlavičky i ripery nabízíme v široké nabídce barevných kombinací, která se každý rok o trochu rozšíří/upraví.

Dále vyrábíme i další ripery, které velikostně doplňují hlavní nabídku a také nabízíme velké množství dalších jigových hlaviček v gramážích od 6g do 550g.

Vždy se jedná o kompletně ruční výrobu, v případě olova z vlastní slitiny (nepoužíváme čisté olovo), u riperů z vlastní směsi (kvůli optimální tvrdosti), s kvalitními háčky (mustad, eagle a další) a s použitím kvalitních pigmentů a laků.

Jigové hlavičky

Nabídka jigových hlaviček startuje beználitkovými v gramážích od 6 do 12 gramů, které jsou osazeny 6/0 háky eagle. Tyto hlavičky jsou velmi oblíbené i na našich vodách.

V gramážích 20 až 150 gramů je nabídka nejširší, mimo alternativní hlavičky z řad Baltica, Koule, Torpedo a dalších v těchto gramážích dominuje oblíbený Agressor a Agressor MAX. Celkem 8 gramáží v 17 barevných variantách a háky 6/0 a 8/0.

Nejtěžší je řada MEGA s gramáží 350 a 500g. Ke všem hlavičkám máme dostupné ripery vlastní výroby, případně lze samozřejmě použít vaše oblíbené od jiného výrobce.

Ripery

Celkem devět řad riperů, jednobarevných i vícebarevných a v několika velikostech se najde přímo v naší výrobě. Tu doplňuje nabídka riperů od dalších značek (SavageGear, IceFish…).

Další výrobky

Jigové hlavičky a ripery tvoří hlavní složku naší výrobu, ale ne jedinou. Vyrábíme také pilkry, zátěže a další drobnosti. Pilkry nabízíme v gramážích 160 – 500g, opět zcela ruční výroby, osazené kvalitními kroužky a trojháky.

Pokud si nevyberete z naší výroby, nabízí náš eshop více než 1000 položek, které jsou až na výjimky vždy skladem. Většina objednávek je tak vyřízena a odeslána do druhého dne. Pokud si chcete prohlédnout naší nabídku, podívejte se na náš eshop.

Přesunout se na začátek