Titran

Nabízíme nově možnost další lokality ve středním Norsku pro zkušenější rybáře, která se nenachází o mnoho dál než náš hlavní kemp na Dolmoy. Titran je super lokalitou na trofejní úlovky (velké tresky, polaky, mníky i okouníky). Úspěšná místa se nacházení nedaleko kempu – patří mezi ně například Storflua, Seiskallen, Brannsbakken, Spilrevet a vyhlášený Ornklakken.

Tuto lokalitu však nedoporučujeme začínajícím rybářům. Je třeba mít zkušenosti z mořského rybolovu, schopnost se domluvit anglicky nebo německy a mít zkušenosti s ovládáním lodi, které se budou hodit v místním rychle se měnícím počasí.

Informace o ubytování

K dispozici je 7 vybavených chat, každá s kapacitou 6 osob. Pro každou loď je k dispozici jedna loď. Je možno doobjednat další loď, pokud je k dispozici. Více v části ceník.

Kemp nemá určený nástupní den, je možné přijet libovolný den, stejně tak odjet, pobyty tak mohou být libovolné (minimálně týden). V den příjezdu je nástup od 16:00.

Lodě a vybavení

V kempu je čerpací stanice (platba kartou), dále je v kempu krytá filetárna, molo s loděmi se nachází přímo u chat. Parkoviště pro auta je také přímo v místě ubytování. Kemp je vybavený loděmi Kvaerno 21ft, které mají 100HP motor a jsou vybaveny hydraulickým řízením, GPS značky Garmin (v češtině) nebo třeba startováním klíčem.

Ceník

Cena za týden pobytu je pro chaty 1-6 rovna 51990Kč, pro chatu 7 pak 55990Kč. Kapacita ubytování je 6 osob/chatu. V ceně je jedna loď – doporučujeme maximálně 3 osoby na loď. Loď navíc je účtována za 19500Kč. Při pobytu delším než týden vám zpracujeme kalkulaci.

Chata 1-6Chata 7Loď navíc
51 990Kč / týden*55 990Kč / týden*19 500Kč / týden*
Ceník pro aktuální sezónu

*Je účtována vratká kauce 5000NOK na jednu loď.

K pobytu je možné zapůjčit povlečení (200NOK).

Závěrem, Rezervace

Pro informaci o termínech a rezervaci, případně další informace, piště prosím na náš email (info@rybareninorsko.cz).

Mám zájem o ubytování na Titranu

    Zadejte tento kód: captcha

    Přesunout se na začátek