Jan Dufek - Rybaření NORSKO

Vítejte

Na tomto webu najdete vše potřebné pro rybaření v Norsku, můžete navštívit náš E-shop s rybářskými potřebami, přečíst si novinky na našem blogu, objednat si profesionální preparátorské zpracování Vašeho úlovku nebo třeba shlédnout fotky a videa od nás z kempu.

Rybaření Norsko
Rybaření Norsko
Vážení rybáři a rybářky, vzhledem ke covidové situaci, zatím není možné vycestovat do Norska na rybolov. Nové zprávy od norské vlády dostaneme 12.května. Do té doby jsme nuceni dubnové a květnové rezervace zrušit. Budeme doufat, že se situace ohledně cestování zlepší a brzy si společně vychutnáme norský rybolov na Dolmoy.
Rybaření Norsko
Rybaření Norsko
Situace bohužel zrušila únorovou výstavu ForFishing v Praze, kde jste nás mohli jako každý rok najít. Moc jsme se na ni těšili. A hlavně na vás, kteří nás vždy přišli navštívit a nakoupit. Ale nazoufejme, bude určitě lépe. A proto jsme si pro vás připravili akci: na vše z eshopu -15%. Stačí do objednávky, kde se zadává kupon, napsat kouzelné slovo : unor15. Slevy platí nejen na nástrahy, ale i na pruty, navijáky, gumy, jigovky, pilkry...Ke každé objednávce jak je zvykem, dostanete malý dárek. Vybavte se do Norska nyní za ceny velice přijatelné.
Rybaření Norsko
Rybaření Norsko
Zkoušení nových perleťových barev. Nejvíc se mi líbí bronzová perleťová se stříbrnými glitry v Duo provedení. Velice oblíbená kombinace na polaky a tresky. A jakou barvu máte oblíbenou vy? U mne dominuje klasická černá s glitry a právě kombinace hnědá/bronzová/medovka s černým hřbetem v kombinace s černou jigovkou Agressor.
Rybaření Norsko
Rybaření Norsko
Představujeme Vám další novinku v naší nabídce jigových hlaviček na mořský rybolov. Super barevná kombinace černá- 3Dsilver:metalic. Barevně téměř věrně kopírující malou tresku černou (keller). Gramáže budeme postupně přidávat do našeho eshopu na www.rybareninorsko.cz, kde bude samozřejmě velký výběr od 35gr, 50gr, 60gr, 70gr....až po naše největší jigové hlavy 200gr, 250gr, 550gr...Jigové hlavy budou osazeny oblíbenými háčky od EagleClaw, Mustad...Chcete být mezi prvními šťastnými komu zdarma zašleme vzorky nové barevné kombinace? Stačí sdílet na vašem fb profilu a vylosujeme pět z vás, kteří od nás dostanete vzorky novinky jigových hlaviček "černá-3Dsilver:metalic"...
Rybaření Norsko
Rybaření Norsko
Víkendová soutěž : Sdílej a vyhraj..!!!! Za sdílení tohoto příspěvku vylosujeme dva z vás a vyhraje 100gr Agressor jig včetně ripera MYSTIC DUO XL...V letošní sezoně jsme poprvé testovali nový jig 100gr na super tvrdých MUSTAD 2XStrong a ripera MYSTIC XL a tato kombinace se perfektně hodí na vertikální přívlač a do míst, kde to hodně "teče". Neodolali jak velcí polaci, tresky obecné a velcí keleři. Určitě jím nepohrdne i pěkný halibut.Ripery a jigy samozřejmě naleznete na eshopu www.rybareninorsko.cz..Honza a tým Rybaření Norsko..:)
Přesunout se na začátek